Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz devilinsid3 #28147 üzenetére

    Honnan veszed, hogy medic-el megyek :F Cq-n engivel megyek mindig, gondoltam rájöttél abból, hogy írtam "kiszedtem 2 helit rpg-vel" de totál mindegy, rohadtul nem érdekel, hogy te mit hiszel, mert azon kívül, hogy itt okoskodsz úgy, hogy nincs meg a játék egyáltalán nem érdekel a véleményed. A sírásról meg annyit, hogy te sírsz folyamatosan a heli miatt, tehát a "sírós kis faszt" gondolom magadra értetted, ezért erre inkább nem is reagálok semmit... Kb. 10 hszt linkelhetnék, amiben leírtam, hogy rohadtul nem tankozom, mert vannak nálam 1000x jobbak és sokkal hasznosabbak a csapat számára, mint én lennék velük. Érdekes Lara és Kisza, akik nagyon jók a járművekben folyamatosan hozzák azt a szintet, mint bf3-ban. Más játékmódot kíván a bf4, mint a 3, de neked ezt hiába bizonygatom, mivel a bf4 még nincs meg. Persze, ha meglesz majd talán hiszek neked, de kb. annyival elintézem a véleményedet, mint ahogyan te. kb. le...rom :K
    Légy szíves linkeld már be azokat a hsz-eim, amikben hülyeségeket írtam és nem válaszoltál. Ja tudom mindegyik az, ezért ne is vedd a fáradtságot a megkeresésre... Egyébként felesleges volt az előbbi hsz-re is reagálnod és szerintem erre se reagáljál, mert hamarabb megfogod unni te vagy egy modi, mint én. Értsd már meg. :K
    9 évig codoztam és onnan jöttem át bf-re, majd ha visszaáll a cod a régi kerékvágásba /sose lesz az már/ akkor visszamegyek :K

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák