Keresés

Aktív témák

  • MZsoltee

    veterán

    válasz gabipaci #758 üzenetére

    Hát az m320-at pont arra találták ki, erős fegyver. Ezt úgy lehet szűrni, hogy kisebb szervereket csináltok. Egy 64-es metrón a hol a sarok mögött 3-4-5-en várnak alap, hogy m320-at vagy gránátor lövök, Ha valaki fedezék mögé bújik és mással nem érem el, akkor is. Erre való a fegyver. Ha valakinek ez nem tetszik, akkor tessék kisebb metrora vagy bazárra menni, ahol csak 24/32-en vannak, máris nem lesz olyan erős az m320.

    A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

  • stifi

    senior tag

    válasz gabipaci #758 üzenetére

    én nem adminolok semmit, még counter-strike alatt volt ilyen szerverünk ahol admin voltam, ott fektettük le ezeket az egyszerű szabályokat.. ha valaki nagyon hülyén játszott, akkor összeálltunk ellene, ha az egyik csapat gyenge volt akkor átálltunk oda, a 20 online emberből kb 10 állandó admin volt jelen akik figyelték a balanszot és a fair játékot..
    a csítereket kiraktuk, ha az egyik csapatban volt egy pró akkor tettünk a másikba is egyet..
    szerk: mindent elmond hogy két egymást követő évben is karácsonykor a magyar szerverek között csak a miénken volt player (én nem játszottam, csak megnéztem server browserrel), azt hiszem a jó hangulat adott volt...

    egyébként itt szoktam játszani, csak kevés a pálya és nem B2K, ezért járok máshová is, de tudatosan keresem a "no rules" és "mix games" játékokat
    link

    [ Szerkesztve ]

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Aktív témák