Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomika75

    tag

    válasz poli27 #5084 üzenetére

    Jó ez az összefoglaló táblázat,de itt csak azt látjuk mi van az egyikben és mi a másikban.
    Ez alapján azt mondja az ember, hogy nem igazán érdemes X1-et venni. A tudás beli különbségeket viszont nem tudja max. akkor amikor már vett egyet és kiderül mit tud és mit nem? A kamera felbontással pl.sajna nem vagyok tisztában így nem tudom a különbséget sem. Azt sem tudom, hogy a problémásabb filamentek nyomtatása csak a fúvóka miatt nehézkesebb vagy van más is amit nem lehet orvosolni és csak az X1 tudja.
    Mikor kérdeztem, hogy ugyan úgy tudok-e nyomtatni mindkettővel mondjuk PC-ről és közben meg tudom nézni kamerán minden rendben-e azt a választ kaptam, hogy igen. Aztán közben pedig kiderülnek az apró különbségek, hogy mégsem minden működik ugyan úgy.
    Esetleg a topic összefoglalóban le lehetne írni a tényleges érdemi különbségeket a táblázat mellé.
    Más: Melyik lapot érdemes megvenni még hozzá?
    Én a Prusához megvettem a texturáltat és utána a szatént mert azt mindenki istenítette. Hát nekem nem igazán jött be a szatén, sokszor kellett ragasztózni mert nem volt túl jó a tapadása.

Új hozzászólás Aktív témák