Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djyuri

    őstag

    válasz tajcsi #30547 üzenetére

    Szia

    Ez a 6.-ik napom egyfolytában. Azt hiszem minden verziót és privát segítséget ki tudtam próbálni :)

    Minden verziónál ugyanott akad el a dolog,hogy amint a főképrenyő az ATI-é lesz,akkor autómatikusan deaktiválódik az nvidia physics a controlpanelen. De inkább szó szerint megszűnik,mint menü létezni.
    És ezt semelyik videós segítség,semelyik patch,semelyik driver kombináció,semelyik windows verzió nem tudta kiküszöbölni. A 6870 és a 9800gtx+OC -t hivatalosan is inkompatibilisnek tekinthetem. Az életem során még ennyi drivert és beálítási variácót nem végeztem,pedig minimum 100 gépet raktam össze és javítottam.
    Ezen nincs mit szépíteni :) ez az első nagy bukásom a pc-k terén :)

    Viszont ezúton is ajánlom mindenki figyelmébe,hogy SSD nélkül nincs élet a földön. Én nap,mint nap használom a gépet. Több játék is a C-re van telepítve. Másfél év alatt került kicsivel több,mint 1,2TB az SSD-re...de ezalatt a 6 nap alatt 0,6 TB-ot voltam képes még beleírni. Most áll 1,88 TB-on.

    Én azt hiszem túlteljesítettem azon,hogy a "biztos mindent megnéztél" kérdés felmerülhessen :)
    De természetesen,ha tulajdonában vagy valamilyen 101%-osan működő és egyénileg átírt patch-oknak,akkor:
    djyuri@vipmail.hu és sok szeretettel várom :R

    köszönöm

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák