Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Pikari #88167 üzenetére

    Ha a VX450-esről van szó az simán viszi azt ami rá van írva. Pontosabban az pont az a táp ami 500w+ szokott bírni. Sokáig volt olyanom 570w-ot mértem konektorból CF rendszeren terhelésen.

    De amúgy is rosszul számolod a watt az a hatásfok nélküli értékre vonatkozik. Azaz a 450w arra rámegy még a hatásfok és úgy vehet fel 550+w-ot. (80% hatásfoka van 100%-on és ez felett csökken még)
    Emlékeim szerint 667w volt ami felett már lekapcsolt.

    Nálam 750w-os táp hajt egy 500+w TDP-s 7980XE-et (4,7ghz all core), 8x16gb rammal, két videókártyával... De volt már dupla procis rendszer is rajta két videókártyával. (2x2643v3, 2x 1070ti de teszteltem 2x R9 380-assal is). Sőt 3 GPU-t is hajtott (3x FuryX-et)

    Egyedüli probléma az az öregedés lehetne, mondanám azt hogy ki kellene mérni terhelve mi mennyit esik és az alapján dönteni de biztosabb cserélni. Csak ez miatt lenne érdemes válltani mert ha hozza a gyári értékeit akkor hagynám azt a tápot..

    Persze van olyan hogy ráhazudnak egy tápra valamit, ha gondolod ki lehet mérni aztán mehet vissza gariba. Nekem is döglött már meg márkás táp is.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák