Új hozzászólás Aktív témák

  • Selynelar

    aktív tag

    válasz Staradder #78109 üzenetére

    Most már fogalmam sincs mi okozhatja a gondokat. Hátha van itt fórumtárs,akinek van több ötlete. Én most húztam újra a gépet a legfrisebb windows verzióval és az ajánlott vga driverrel. Eddig semmi problémám nincs vele.

    Esetleg próbálj meg valakitől beszerezni vagy valahogy letölteni egy vagy két verzióval korábbi windows-t. S az ajánlott Vga drivert is feltenni. A lényeg,hogy a windows ne legyen 1809-nél korábbi. Gondolom csak ráfrissítettél a régebbi verziódra. Ami lehet,hogy nagy ugrás volt és az lassította be a géped. Vagy a legopcionálisabb megoldás,hogy innen [link] letöltöd az aktuális hivatalos verziójú windowst(windows media creation tool). Pendrive be a gépbe(formázod) elindítod a letöltött fájlt -kiválasztod a pendrive meghajtó betűjelét,melyet használni akarsz. A windows letöltődik és automatikusan létrehozza a kiválasztott pendrive-ot egy windows telepítőnek. S csinálsz egy komplett friss telepítést,célszerűen friss driverekkel. (Itt már akár mehet a legfrissebb vga driver is,mert ha jól emlékszem nem tudtad rendesen leszedni az előzőt). Jah igen egy tanács! A windowst és a drivereket net nélkül telepítsd,mert amint feltelepült,s netet észlel, akkor automatikusan letölti a vga driverét is,ami 99%-ban nem a legjobb.Ha végeztél minden driver feltelepítésével,akkor ráengedheted a hálózatra. Engem már szivatott meg így a windows :W

    Ennyi ami perpill eszembe jut.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák