Új hozzászólás Aktív témák

  • Lori82

    senior tag

    Sziasztok.
    Van egy őskövület GtX 560 Ti Gigabyte Soc 950 videókártyám. 7 éves elmúlt és amíg viszi az éppen aktuális Fifát nem is terveztem lecserélni.Az egyik ventillátora időnként kerreg,de más gondja nem volt. Március vége óta az Nvidia már nem küld rá drivert,a 391-es verzió számú az utolsó. Az a gondom,hogy játék indítása után nem sokkal a következő üzenetet kapom : "nvlddmkm képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt." Fekete képernyő ,kilép a játékból és az esemény naplóban ezt látom.Ez a jobbik eset,van amikor megjelenik a fekete képernyő és nem történik semmi,resetelni kell a gépet. Néha valami volsnap nevű hiba jelenik meg az esemény naplóban,de ez a ritkább.Az esetek 80 %-ban játék közben jön elő,de előfordul sima működés közben is,hogy elsötétül a kép,majd visszajön és a jobb alsó sarokban kiírja,hogy a "képernyőillesztő nem válaszolt és utána helyreállt" Próbáltam a tiszta driver telepítést. Az esetek nagy részében telepítés közben egy kis idő után elsötétült a kép és nem történt semmi,újra kellett indítanom a gépet.Nem 1-2 percre sötétült el,hanem 15-re,gondolom ilyenkor valami error történt telepítés közben.Újraindítás után újrakezdtem a telepítést és akkor felment rá. Van valakinek ötlete,hogy mi lehet?Mit lehetne tenni,mert a jelenlegi vga árak miatt nem szeretnék cserét,meg 1 éven belül szeretnék új gépet

Új hozzászólás Aktív témák