Új hozzászólás Aktív témák

  • Riccsiz_h

    aktív tag

    sziasztok !

    Hozzámkerült egy Radeon R7 260x kártya.

    Alapjáraton használható, működik, de egy olyan problémája van hogy véletlenszerű időközönként furcsa grafikai hibák jelennek meg (kb. ~ hetente 1x). Nem kapcsol le tőle a gép de a hibák megmaradnak az újraindításig és nem feltétlenül nagy terhelés alatt jelentkeznek, már próbáltuk Windows 10 és 7 alatt is, de hibák úgyanúgy visszatértek. Kép1 | Kép2

    Így hibás gyanúsként árultam a hibák pontos leírásával. A kolléga aki megvette még aznap felhívott és mondta hogy nála abszolút nem képet a VGA, elviekben próbálta 2 alaplapban és 2 táppal is de semmi, így visszavettem (pedig előtte 1 nappal vettük ki és akkor működött).

    Annyit tudok hogy fél éve problémázik a kártya, de hibák nem rosszabbottak, viszont egy hanyagul összeszerelt gépben volt, szinte nem volt benne hűtés, így a kártya 90-100 fok körül ment. Abban kérnék tanácsot mi lehet a problémája a kártyának és mit lehetne vele kezdeni ? Illetve a saját alaplapomba be merjem tenni tesztelésre ? Mert sajnos nincs pótlapom (pl. lehet-e zárlatos a kártya stb. ?). Olyasmire gondoltam hogy a forrasztás valahol megolvadhatott a nagy meleg miatt ? Előre is köszönök minden tanácsot :R

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Riccsiz

Új hozzászólás Aktív témák