Új hozzászólás Aktív témák

  • JustinBarnes

    csendes tag

    Sziasztok!

    Ismerősöm számítógépében (ami kb. 2-3 hete lett használtan vásárolva) a VGA (egy 460-as GTX) elkezdte a megfáradás jeleit produkálni, kifagyott játékból, megcsíkozta a képet. Kiszerelve egy foltban elég csúnyán megégett. Sajnos semmit nem tudok az előéletéről , hogy esetleg a korábbi tulaj milyen beállítások közt használta. Ami biztos, hogy eladás előtt a tápot cserélték, így lehet hogy valami noname táp volt a ludas. A hiba jelentkezése óta (több gépben is tesztelve) a kártya képet ad, de csak alapfelbontáson. Everest és társai látják a kártyát, de kevés adatot mutatnak róla, többek között a hőfokot sem. Driver telepítés semmilyen eredményt nem hoz, marad ugyanaz az 1600x1200-as maximum felbontás. Eszközkezelőben szintúgy látszik, de felkiáltójeles (a driver keresés és frissítés innen sem működik). A kérdésem, hogy lehet ezzel a kártyával még bármit kezdeni? Mert ami számomra furcsa -ahogy le is írtam- hogy nem teljesen halott, de mégsem lehet működésre bírni. Illetve mi okozhatta? Bocsánat, hogy a többi komponensről nem szólók, de sajnos én sem tudok többet, csak a kártyát kaptam meg tesztelésre. Előre is köszi a segítséget! :R

Új hozzászólás Aktív témák