Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    válasz csoty #46777 üzenetére

    Teljes mertekben igazad van, es egyetertek Veled! :R Egy komolyabb erteku kartyanal (pl GTX 570-580) en se csinalnam meg. Ha ez igy menne a BGA szakik ehen halnanak. Viszont ennek a GTS-nek a piaci erteke jelen allapotban kb 2 ezer forint lehet, arrol nem is beszelve, hogy eladni meg hibatlan allapotban is baromi nehez lenne. Tehat itt igazan nagy vesziteni valoja nincsen, ennel rosszabb mar nem lehet, mivel igy keptelen ellatni a feladatat. Elvinni reballozni pedig nem eri meg mert 10-15e korul mar tud venni egy GTX 275-ot, ami mind fogyasztasban mind teljesitmenyben sokkal jobb. Szoval realisan nezve szerintem 2 lehetoseg van. Vagy bevagni a sutobe, es ha mukodik akkor a fennt leirtak alapjan normalisan hasznalni, es max annyit kolteni az egeszre amennyibe az alufolia kerul, ami jelen esetben kb az 1/4 a kartya aranak, vagy pedig keresni egy masik kartyat itt a ph!-n.

    En 1 hete vettem egy XFX 8800 GTX-et 5e-ert vagy jo/vagy nem alapon. Csikozott es nem ment a driver. En igy csomagoltam be az enyemet. Most harmadik napja megy, (kopp-kopp) igaz nekem csak a desktop hasznalat volt a cel, hogy az osx-en ne akadjanak az effektek, plusz nekem van egy rakat tartalek kartyam ezert nem ut sziven ha holnap utan megdoglik.

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák