Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    Hello!

    Segítséget kérek. Tegnap sikerült üzembe helyezni az új pc-m. Win7 minden felrak, de össze vissza megy. 4 újratelepítés után eddig úgy nézett ki, hogy minden oké. Win7 fel, alaplap driver dvd-ről minden, vga driver majd friss 13.1 catalyst. Net keretrendszer dx websetup stb stb szóval mindent úgy ahogy az előző gépemen csináltam. De valamiért sehogy se akar a vga (vagy nem tudom mi) rendesen működni. Dead Space 3-mat feltettem 3 forrásból is (tudom torrent, 20 miatyánk :B ) de minden indítás után kékhalálozik egyet. Youtube-on ha el akarok indítani egy videót, összeomlik a képernyőillesztő és a böngészőt újra kell indítani, hogy használni lehessen. Ezt elég sűrűn eljátssza.

    AIDA64-ben a GPU résznél nem ír semmit, az alaplap típusa pedig Unknown/ismeretlen, holott feltelepítettem.
    Mi az úristen baja lehet? :W Most még megnézem Origi BF3-mal, arra már nem lehet ráfogni, hogy warez, de van egy sejtésem, hogy az is hasonlóan fog viselkedni.

    Van valakinek valami ötlete? rendszer: fx 8320, asus m5a97 r2.0, gigabyte 7870 OC ghz edition, memória, HDD, fsp raider 550

    köszönöm

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák