Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz 88Prot #15968 üzenetére

    1. Az általad említett egyik játék sem érdekel...
    2. Mit nevezünk CPU limitnek?
    Ha azt, hogy adott VGA adott CPU-val 100 FPS-t produkál, egy erősebb CPU-val meg 105-öt, vagy 110-et, az nekem nem CPU limit.
    Én azt hívom CPU limitnek, amikor CPU cserével legalább 30-40%-ot növekszik az FPS szám. (Aminek már voltam tanúja.)
    Hidd el, valamennyire körbejártam a témát. A favorizált játékaim rendre 30-50%-os CPU kihasználtsággal mennek, ez távol van a limittől...
    Memóriából is csak egy kedvelt játékom van (STALKER), ami jól láthatóan örülne, ha többem lenne, mint 2GB, ezért gondolkodom EGYELŐRE csak VGA cserében (amúgy is az a legdrágább), aztán majd követheti a +memória, meg az új Win.
    Tudom milyen a Win7, öcsém gépen több, mint 1 éve az fut, és neki erősebb gépe van, mint nekem.
    Szép is, jó is, elismerem, az a jövő, de öcsém is egyetért velem abban, hogy csak azért kellett a 7, mert hosszú távra gondolkodik, és legalább 3 évig nem akar hozzányúlni, nem pedig azért, mert MOST feltétlen szüksége lett volna rá, úgy nem nyújt semmi pluszt - netezni, dolgozni az XP is jó volt, a játékokban kínált DX11 meg gyakorlatilag csak arra jó, hogy megfelezze az FPS-t, látványbeli különbség alig van (öcsém VGA lobotómiának hívja :D).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák