Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmm1

    aktív tag

    Sziasztok! Tudja valaki hogy ez a típus számú notebook pontosan milyen színű:

    ASUS X540LA-XX004D

    KATT!
    Semelyik üzlet nem tudta megmondani pontosan és még Asus se (bár az csak szervíz elméletileg)

    Se E-Digitalnal, sehol nem tudták pontosan és egy nagy kavarodás az egész, mert mindenhol azt írják, oda hogy fekete-ezüst, ezüst. stb. VISZONT a képeken meg nem az van. Nekem az a aranyozott, barnás kivitel kellene, s nem szeretném hogy tényleg valami ezüstös színt küldjenek. Asus honlapján a reklámokon két színt mutat, de ráadásul több is van belőle mint kettő.

    Illetve azt lehet tudni hogy ennél a típusnál, 004D végűnél, a magyar billentyűzet hosszú ékezetes, és a billentyűzet típusa Chicklet keyboard? (Expertben ha jól emlékszem a Celeronos változatnak jobb billentyüzete volt, mint ami i3-assal futott, bár az lehet nem X540-es volt. AKkor még nem néztem. Viszont sokkal gagyibb volt, mert a gombok útja nagyon rövid volt. Remélhetőleg ez a XX004D végűnél olyan a bill, ahol érezhetően, van útja a gombnak, pont amennyi kell (Ha jól tudom ez a Chicklet keyboard)
    Csak mert a 002D végénűnél azt írják például itt, hogy nincs ékezetes betű, tehát az a típus elméletileg nem is magyar billes. http://www.arukereso.hu/notebook-c3100/asus/x540la-xx002d-p327644295/#

    http://www.arukereso.hu/CategorySearch.php?st=ASUS+X540LA
    Csak ebből van egy pár fajta és mintha az a aranyozott, barnásban is két különböző árnyalatú lenne.

    [ Szerkesztve ]

  • Hmmm1

    aktív tag

    válasz bardati #30619 üzenetére

    Na ne már. Most ez biztos, ettől igy sokkal nem lettem okosabb :d vagy csak nem akarom elhinni.
    Akkor miért nem ezt a képet teszi fel az összes bolt [link]
    Mekkora patkányok. Nekem ez a gép kellene- > Youtube - itt lehet látni a színt és a billt is. És azt írja X540LA típusú. most akkor ezt árulják ami az Auqa linken is van, vagy sem.

    [ Szerkesztve ]

  • Hmmm1

    aktív tag

    Tiszta vicc ez az egész s*arság komolyan. Már annyi boltot felhívtam. Annyi modellt megnéztem. Hogy lehetnek ilyen patkányok, hogy nem használnak normális képet. Mintha a neten minden műszaki cikknél sose lehetne hinni a képnek, mert már lassan az van.

    Asus X540 laptopot vennék i3-as cpuval, aranyozott kivitelben, a színt illetően, de ami 1000%-ig biztos hogy olyan.
    KATT!
    Ez megint egy új modellszám, amit eddig nem néztem, de pl itt már Feketét írnak a szövegben, a Ezüst és szürke helyett. :D Persze a kép mindenhol ez a aranyozott, kávés szín. És a címekben össze vissza írják oda hogy milyen szín, de egyik se enged arra következtetni hogy biztos olyan lesz mint ami a képen van

    KATT!
    Ha valaki tudja 1000%-ig biztosra, hogy ebbe a szériába melyik ilyen színű (arany, barnás), i3-as cpuval, 100%-ig magyar billentyűzettel, az kérem írja meg.

Új hozzászólás Aktív témák