Új hozzászólás Aktív témák

  • Thomaster00

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!
    A segítségeteket szeretném kérni egy problémával kapcsolatban amivel egyszerűen nem tudok mit kezdeni. Van egy Acer laptopom Windows 7-el illetve egy Logitech G35 usb-s fejhallgatóm. Nah most ha bedugom a fejest akkor egy ideig megy, aztán mondjuk ha ott hagyom egy 5-10 percre vagy hosszabb időre a laptopot bedugva a fejessel és megpróbálom megint használni akkor egyszerűen nem szól. A youtube videók pontosan 7 másodperc után megállnak, de hang addig sincs, a vlc lejátszásnál nincs hang és a hangerő szabályzó ha hozzáérek akkor azonnal megfagy, persze újraindul a program de megint lefagy ha megpróbálom állítani. A vezérlőpult hang menüpontja pedig ilyenkor meg sem nyílik. De van, hogy nem kell ott hagynom egyszerűen egyik youtube videóról a másikra makacsolja meg magát. Ha kihúzom, hogy a laptop hangszóróján szóljon akkor természetesen nem szól, de legalább a hangerőt tudom szabályozni, a csilingelés is szól a hangszórókon keresztül amikor állítom, viszont semmi más nem. Egy újraindítás megoldja a problémát de ezt naponta többször is eljátssza... Van olyan, hogy bedugott fejessel nem szól, de ha rámegyek a hangerőszabályzója és állítok rajta akkor ugye csilingel egyet és valahogy rájön, hogy mit kéne csinálnia és szólni kezd, de teljesen véletlenszerű, hogy mikor üt be a krach és milyen krach. Már volt ilyen problémája, meguntam és újratelepítettem az egészet, akkor egy 2-3 hónapig úgy ment minden ahogy kellett, tökéletesen, de visszajött a probléma és most itt vagyunk. Szóval ez lenne a probléma, előre is köszönöm a válaszokat :)

Új hozzászólás Aktív témák