Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • caretaker

    csendes tag

    Sziasztok!
    Van egy Wayteq N710B készülékem. Több kérdésem is lenne ezzel kapcsolatban :

    1. Megoldható, hogy az 1 gigás SD kártya helyett egy 4 gigás SDHC-t tegyek bele? Úgy tudom nincs akadálya, viszont amikor beleteszem, nem érzékeli a kártyát (a régi kártyát betéve ott van az SDMMC mappa, azon belül a kártyán lévő dolgok, de az új kártyát betéve sehogy se hozza létre ezt).

    2. iGO 8-at tennék rá, vagyis frissítenék rajta, ennek már úgy ahogy utána olvastam, csak megerősítésképp a menetét kérdezném meg! Igaz amit találtam az egy 2008-as hozzászólás, nem feltétlenül naprakész :D

    Tehát :

    Az igo8 n710b-hez a kártyán az iGO8 könyvtárat át kell nevezni mobilenavigator -ra, és a könyvtárban lévő iGO.exe -t is átnevezni mobilenavigator.exe -re.
    Valamint ebben a könyvtárban lévő sys.txt -ben a program útvonalat is át kell írni erre:
    [folders]
    app="%SDCARD%/mobilenavigator"

    Ha ezután elindul (elvileg nem teljes kijelzőn) akkor már jó is lesz.
    A teljes kijezős beállításhoz a sys.txt -be ezt kell beírni:
    [rawdisplay]
    class="landscape"
    screen_x=480
    screen_y=272

    Ha így sem lesz teljes kijelzős akkor a könyvtárban lévő data.zip -ben meg kell nézni hogy benne van-e a 480x272 felbontás könyvtára. Ezt itt találni: data.zip\ui_igo8\

    Előre is köszönöm a válaszokat (nem értek nagyon ezekhez az eszközökhöz, ezt nézzétek el nekem :) ).

Új hozzászólás Aktív témák