Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LámaZ

    addikt

    válasz wihar123 #7490 üzenetére

    Szerintem jobban tennéd, ha a gyors válaszok helyett picit várnál, és tájékozódnál.

    Donki Hóte:
    Volt nekem egy 2006-ban 94k Ft-ért vásárolt mio PDA GPS-navigátorom (Windows Mobile 2003 = egy korábbi Windows CE verzió), amelyen igo 2006 Plus futott, és valahol 2009-2010 környékén nyugdíjba kellett helyeznem, mert nem adtak már ki rá friss térképeket. Elég sokba került évente 20k Ft-ért navigálni, de akkor ez újdonság volt, örültünk neki.

    Tavaly úgy döntöttem, hogy nem hagyom porosodni a szekrényben, és eladom. Elég hamar akadt rá vevő, aki 5 vagy 6 ezer Ft-ért el is vitte. Megkérdeztem, hogy mire használ egy ilyen öreg gépet. Elmondta, hogy vitorlázórepülőzik, és arra kell neki, persze feltesz egy másik szoftvert, nem az iGO-val fogja használni.
    Jól működik, kaptam visszajelzést. Hogy milyen szoftvert használ, nem tudom, nem kérdeztem meg. Lehet, hogy a kaposznyak által belinkelt gépen futó PCVFRnav.exe-t tették fel rá.

    A fentiekkel csak azt akarom mondani, hogy nem feltétlenül drága és hipermodern eszközökben kell gondolkodni.

    [ Szerkesztve ]

    Legyen minden jó!

Új hozzászólás Aktív témák