Új hozzászólás Aktív témák

  • zoli62

    addikt

    Vettem egy Nokia C2-01-et. A telefonváltóval beállítottam, hogy másolás erre, és bluetoothom keresztül egy Nokai N97-ről szerettem volna átmásolni a névjegyeket, de bizonyos számú kontakt átmásolása után (44, 100, 150 stb.) egy idő után megszakadt a kapcsolat. Utána másodszor harmadsdzor beállítottam az N97-en az adfaátvitelt a névjegyekre, de úgyis megszakadt egy idő után. A részleges szinkronizálást utána nem akartam folytatni, mert tudtommal ilyenkor kétirányú a szinkron, és az ütközést okozhat. Majd kitöröltem a C2-01-en az újonnan keletkezett névjegyeket, és most szinkronizálást állítottam be, így nem szakadt meg a bluetooth kapcsolat. Így egy idő után mindkét mobilon kiírta, hogy a szinkronizáció sikeres, viszont a forrástelefonban pár névjeggyel több van, mint a céltelefonban, ami eredetileg ugye üres volt. Mi ennek a különbségnek az oka, illetve az eredeti másolás erre beállítása után miért szakadhatot meg minden próbálkozás után állandóan a kapcsolat, a szinkronizálás beállítása után meg miért lehett sikeres. Esetleg az S60 és S40 közötti kompatibilitás mégis előidézhette ezt a hibajelenséget? (elvileg nem kellene)

Új hozzászólás Aktív témák