Új hozzászólás Aktív témák

  • Coyote2000

    őstag

    válasz Sztbeni #12707 üzenetére

    azt hogyan valtoztatod meg?

    Sztem butasagra keszulsz, sokkal egyszerubben is megoldhato. Az E71-emen legujabb fuggetlen szoftver van, igy csinaltam: bementem a tremobilhoz, mindenfele mondvacsinalt uruggyel, hogy fagy a telcsi (neha), illetve voltak buta bugok, amit mind felsoroltam. Elmondtam, hogy ezeket a hibakat a Nokia mar javitotta, es kijott az uj szoftver, ezert kertem oket, hogy tegyek ra a fuggetlen E71 szoftveret, hogy tudjam frissiteni.
    Szerviz valasza: ok elkuldik a Nokianak, 5 nap mulva megerkezik a telefon. Ha szerencsenk van, akkor a Nokia felteszi ra a fuggetlen szoftvert, ha nincs, akkor nem, joga van megtagadni.*
    Szerencsem volt, 5 nap mulva megkaptam a fuggetlen szoftverrel **

    * a Nokia erdeke az lenne, hogy vedd meg jo dragan a telcsijet fuggetlenul, vagy ha szolgaltatonal veszed, akkor a szolgaltato fizessen neki azert, hogy a frissitett szoftvert is testreszabja - emiatt ertheto, ha neha visszautasitja a frissitest;
    ** a szolgaltato erdeke a testreszabott belso, de ha fogyasztovedelemrol es vevoi elegedettsegrol van szo, akkor ok is inkabb engedekenyek - ugyanez motivalja a Nokiat is, hiszen ha tomegesen szopatnak a vevoket, akkor tobben elpartolnanak a gyartotol es a szolgaltatotol egyarant.

Új hozzászólás Aktív témák