Új hozzászólás Aktív témák

  • dbius

    veterán

    Egy hete használok egy Samsung D880-as telefont, de most bluetoothon keresztül nem tudom összekapcsolni a PC-vel, legalábbis a Samsung Mobile - vagyis a gyári szoftvert - használva.

    Eddig minden ment rendesen, tudtam szinkronizálni a telefont a PC-vel a Samsung gyári programjával (legfrissebb verzió volt, netről frissítette magát)

    Tegnap óta viszont nem hajlandó a telefonnal kapcsolatot létesíteni ugyanez a szoftver. Telefonhibát ír ki, amikor össze akarom kapcsolni a géppel.

    Minden normálisan be van állítva, a gép és a teló párosítva vannak, ill. a telefon és a gép is láthatóra van állítva.

    Más szoftverrel azonban tudok bluetoothon keresztül adatot küldeni, fogadni, sőt szinkronizálni is. (Mobile Master)

    Ugyanakkor bosszantó, hogy pont a gyári programmal egyik napról a másikra nem megy a dolog és nem tudom az okát :F

    Amit próbáltam:

    - samsung progit teljesen leszedtem (gép újraindít)
    - párosítást megszüntettem, újra párosítottam őket
    - telefont is ki-bekapcsoltam

    Ami még zavaróbb, hogy ma egy másik gépen is megpróbáltam, ott sem ment az összekapcsolás a gyári szoftverrel ugyanazon, telefonhiba üzenet kíséretében.

    Kizárt, hogy a telefonnak legyen baja, mert akkor nem működne más szoftverrel a szinkronizálás és fájl küldés, ill. fogadás.

    De akkor mi okozhatja és mi lehet a megoldás?? (USB-n keresztül még nem próbáltam, a kábel most nincs is nálam, így nem tudom megnézni)

    Valakinek hasonló tapasztalat, vagy javaslat?

Új hozzászólás Aktív témák