Új hozzászólás Aktív témák

  • De4d

    őstag

    válasz melega #13951 üzenetére

    Nehéz lenne kiválasztani az első 3-at.
    Az biztos hogy rpg párti vagyok, szóval mindenképpen szerepjáték kategóriában lenne mind.
    1, Diablo 2 (Talán mindent egybe vetve ez hozta a legnagyobb játékélményt-imádtam ezt a dark fantasy ördögös sztorit, azokat az átvezetőket stb. és az egyetlen játék amit többször végigvittem-amazon csaj kivátelével mindenkivel)
    2, Divine Divinity (ez az amit még 2x kitoltam, de lehet 3x :P )
    3, Witcher 3 (Magáért beszél, hihetletlen kidolgozott, grafikailag, történetileg, összetett, komolyabb felszerelés, tárgy menedzsment mint az első két részben-hangulatos dark fantasy zene-komoly döntéseket lehet hozni még a legkisebb mellékküldetésekben is.)
    4, Divinty Original Sin (A kettőhöz még nem volt szerencsém-várom hozzá a fordítást-de valószínűleg ugyanolyan nagy élmény lesz.)
    5, Titan Quest (Görög mitológia, Diablo szerű Hack&Slash fizikával, szép grafikával(anno) imádtam)
    Hosszasan lehetne még sorozni Gothic sorozat (1-3) Fallout sorozat (főleg a classic 1-2) Dragon Age sorozat (főleg az első rész) Heroes sorozat, Xcom sorozat stb stb. :P

    Én visszájára fordítanám a kérdést. Melyek a legnagyobb csalódások?

    1, Wolcen, még mikor más címen volt, úgy indult hogy open world akció rpg lesz, mint kb a Divine Divinity, erre a végére lett egy bugos, csőjáték, 0 szabadsággal, iszonyat unalmas és monoton, párbeszéd 0, csak végiglehet követni a fix párbeszédeket, mellékküldetések úgyszintén 0, hihetetlen le lett butítva az eredeti tervekhez képest, nagy csalódás.
    2, Sacred 3- szót se érdemel.
    3, Gothic 4, bár nem volt rossz, végigvittem, de nyomokban se volt már Gothic...

    [ Szerkesztve ]

    Minden jó, ha a vége jó!

Új hozzászólás Aktív témák