Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • victoireB

    csendes tag

    válasz Travelos #1829 üzenetére

    Valszeg én nem voltam érthető: a vírusszerológia (jól tudod) egy vérvétel lesz csupán. Ilyenkor a szervezetnek a vírusfertőzésre adott válaszát (konkrétan immunfehérjéket) vizsgálnak. A garatváladéktenyésztést csinálják úgy, hogy belekapirgálnak a torkodba egy kis pálcával, és azt a mintát tenyésztik tovább.

    Tényleg nem akarok konkrétan állást foglalni, de ha valami komoly fertőzésed lenne (akármi is okozza), akkor az ennyi idő alatt már továbbhaladt volna (értsd: romlott volna, akár tüdőgyulladás, akár pl. egy középfülgyulladás vagy bármi konkrétum jelentkezik). Amiket eddig leírtál, vizsgálatok stb-t illetően, abból úgy látom, jó kezekben vagy :) Szerintem nyugodtan bízz a dokidban!

  • HEMP

    aktív tag

    válasz Travelos #1829 üzenetére

    Hasonló problémám volt évekkel ezelőtt, azzal a különbséggel, hogy a torkom nem volt gyulladt, a nyaki nyirokcsomóim viszont szép nagyok voltak: rengeteg orvos látott, mindenféle ultahang, v.szerologia után sem tudtak semmit sem mondani. Előzménye: amikor keletkezett éppen aktuális barátnőmnek erős megfázása volt és neki is megnagyobbodtak a nyirokcsomói , de kb. 1 hét múlva rendbejött és a csomói is visszahúzódtak, nekem viszont megmaradtak nagynak és nem is akartak elmúlni. Nem húzom tovább: semmi sem használt, a végén műtétileg eltávolították a csomókat és ennyi. Utólagos tenyésztés sem hozott semmi eredményt, annyit mondtak valszínű macskafertőzés!! Valószínű....

    ''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

Új hozzászólás Aktív témák