Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz szlovibuki #12699 üzenetére

    Én voltam 3év táppénzen (össz. és folyamatos kis szünetekkel ami úgy értendő, hogy 6hó majd megint 6hó kis kihagyással..) baleseti táppénz volt az indulás (munkába menet baleset ért..) az volt fél év , aztán dolgoztam, majd visszaromlott az állapotom és sima táppénz (1év) , azt a TP ell. fődoki észrevette, hogy nem a megfelelő TP-t kapom így elintézte, hogy még 1év Baleseti TP-t kapjak :K :U /elvileg ami a munkanap és annak számít a szerződés vagy beosztás szerint, az a számolandó nap mint táppénz ! - röviden, tömören/ ;)

    /meg a max. TP.-ben eltöltött idő nem lehet több 1év -nél/
    Betegszabi az jár tizenX nap amit ha túllépsz akkor nem kapod arra a hónapra a kajajegyet, magyarul betegszabi lejár azútán van a TP számítva.. (addig olyan mintha dolgoznál, tiszta fizut kapsz vagy mi) :)

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák