Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gasMask!

    tag

    válasz Sixkiller6 #17 üzenetére

    Együttérzek veled teljes mértékben. Amikor ezt olvastam majdnem elsírtam magam, pedig egyáltalán nem vok érzékeny típus.

    Én panelban lakom, nincs macskám de vidéken naszüleimnél volt egy csomó. Abból párat elütöttek (a nagyobbakat akik csavarogtak) a kisebbeket meg megmérgezték. DE MIÉRT? Lehet hogy átmentek a szomszédba és nyávogtak? Ezért vett az az öreg hölgy patkánymérget vagy nem tudom milyet, és kirakta a ház elé. Aztán büszkén nézte a kismacskák tetemeit a kertjében. Ember az ilyen??? :(

    Nem divatállatvédő vagyok. De ehhez véleményem szerit hihetetlenül gonosznak kell lenni.

    Az emberekről annyit hogy az szép dolog ha az utcán egyedül mész, és belédköt egy 5-10 fős banda, aztán jól megvernek. :((

    Még fiatal vagyok, ezért szerencsére nem éltem a kommunista magyarország idejében, amikor az oroszok itt voltak. De amiket hallottam (nem a fókuszban meg hülye műsorokban) hanem nagyapáimtól, szüleimtől, az elég volt nekem az emberi kegyetlenségről bemutatónak. A terror házában az idegenvezető még elmagyarázgatta nekünk a dolgokat, hogy miket csináltak. Feldugnak egy üvegpálcát a hugycsövedbe és eltörik, fogóval kitépkedik a körmeidet, székhez kötnek és 1 méterre tőled agyonverik a saját anyádat, ....bezárnak egy szobába amiben 20 cm magasságig víz van, nincs se ágy se szék, csak egy üres szoba vízzel. kapsz enni néha, tehát nem halsz meg hamar, és oda szarsz hugyozol! magad alá aztán ott halsz meg hogy úszol a saját székleteben!

    Ennyit az emberekről.
    Nemtudom ki írta, de nagyon igaza volt: ''az ember fantáziája végtelen ha arról van szó hogy okozhatna fájdalmat''

    El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

Új hozzászólás Aktív témák