Új hozzászólás Aktív témák

  • Dayco

    tag

    válasz reggelybe #176 üzenetére

    Szerintem a kicsinyítési korlát nem annyira egyedi probléma, visszaolvastam a fórumot és többen is írták már ezt. A képernyő negyede a legkisebb, sőt egy kicsit még attól is nagyobb. (Konfig a profilomban.)

    Ez az MP4 meg nem érintetlen, hanem bele van nyúlva. Mirillis Splash-el lejátszva pl. a ts normális 16:9, míg ez 4:3.
    Újratömörítés nélküli vágásra a Smart Cutter-t szoktam használni, ezt az mp4-et amit ez kreál, nem lehet vele megetetni, míg a ts simán megy.
    Köszi az ötletet az mkvmerge-vel, fent is volt, de valahogy ez se ugyanolyan csinál, mint a tsmuxer. Ugyanabból a fájlból a hangot kiszedve más a mérete is, és a tsmuxer kimenetét (ac3) gond nélkül megnyitja a Nero WaveEditor, a másikkal meg (mka) hibát ír. A kiterjesztését is hiába írom át normálisan ac3-ba az mka-ból, semmit se ér. Magyarul kéne találnom legalább 3-4 másik programot a jól megszokottak helyett, ha át akarnék térni az Avermedia által preferált NEM érintetlen mp4-re. Ehhez meg valahogy nincs kedvem. :(
    Nekem jobban tetszett a ts, és valószínűleg ezután is ebben fogok felvenni jobb híján, csak ebben vagyok biztos, hogy nincs beleturkálva, és 1:1-ben ugyanazt kapom, mint ami a jó magyar éterből jön. Transport Stream könyörgöm minek átbabrálni a formátumot? Ez egy böszmeség az Avermedia részéről, miért nem választhatom ki hogy ne nyúljon hozzá a program?? Nem tetszik ez az mp4 és kész, kénytelen leszek ezután is a jól bevált DVBViewert használni (bár azt egy 3000Ft-os stick-kel is használhattam volna...) :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák