Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Avast

    tag

    válasz Avast #266 üzenetére

    Csigapa én ezért cseréltem nodra. :C


    ''Avast! volt oly kedves és a legszigorúbb beállítások mellett is beengedett egy halom vírust, férget, trójait...
    A Nod + az XSoftSpy kb. fél napig tökölt mire leszedte az összeset.'' A nod is enged be vírust........ semmi nem sebezhetetlen így az Avast! se egyszerű a képlet kerülni kell a vírusos helyeket. Érdekes én kb egy éve nem láttam semmilyen vírust pedig majdnem egy évig az Avast! volt fönn de a rendszeres nod ellenőrzések se találtak semmit. :C

    [Szerkesztve]

  • battag

    aktív tag

    válasz Avast #266 üzenetére

    röviden összefoglalva, hogy mivel tud többet a prof. változat:

    - Enhanced User Interface: Továbbfejlesztett/kiterjesztet felhasználói felület, keresési feladatokat tudsz definiálni, és ezeket időzíteni, valamint a kereséseknek több paraméterét lehet beállítani az ingyenes verzióhoz képest.
    - Script Blocker: ''script blokkoló'', a rezidens védelem egy script blocker modullal egészül ki.
    - PUSH updates: Push típusú frissítés, ez azt jelenti, hogy a frissítéseket, nem a Te számítógéped adott időközönként kezdeményezi (húzza), hanem az Avast! szerver küldi át (tolja) SMTP protokolon keresztül. Állítólag evvel gyorsabb és naprakészebb a frissítési folyamat
    - Command-line scanner: parancssori keresés, jártas/tapasztalt felhasználóknak, parancsorból lehet paraméterezni és kapcsolókkal ellátni a keresési folyamatot, gondolom olyan DOS-os jellegű lehet...

Új hozzászólás Aktív témák