Új hozzászólás Aktív témák

  • nokiae51

    tag

    válasz Cs1csó #3769 üzenetére

    Szia.

    Igen, igy van. HP OMEN laptop olyan szinten le van védve, hogy csak abban az esetben engedi újra formázni az SSD-t ha ki veszed a gépből....
    Ami ugye garancia vesztéssel jár... Hivatalos HP szerviz is a következőt mondta... Az operációs rendszer cseréje nem jár garancia vesztésel, de úgyse tudok rá másik operációs rendszert telepíteni, mert le van védve. Hidd el tudom, hogy mit beszélek sajnos... Semmilyen pedrive-t nem ismer fel amin bootolható Windows van.... Legyen az Windows 7,8 vagy épp 10....Azért is próbáltam Windows 8 rendszert felteni, mert van otthon jogtiszta Windows 8.....Több mint 3 hónapig próbáltam valamilyen úton módon kijárni azt hogy hogyan lehet rá másik vagy azonos Windows 10 operációs rendszer felteni... Mert a gyári telis-tele van sok haszontalan programmal.... De ha gondolod megnézheted :) hátha neked sikerült....
    Ja első dolgom a eredeti állapot vissza állítása volt.... De az Avast azóta sem megy rajta, csak próba verzióként... Nem tudom, hogy elég érthető voltam e? :)

    Legyen szép a napod..

    [ Szerkesztve ]

    Üdv: The Flash

Új hozzászólás Aktív témák