Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz kelly416 #14753 üzenetére

    Nem öreg, ez egy 4x éves gyökér, feleséggel 2 kislánnyal... Csak épp agyilag problémás, nem képes kompromisszumos megoldásra, és azt hiszi, ő a rendes, okos, szuper szomszéd, mert azokkal van jóban, akik nekünk keresztbe tesznek, és egymást hergelik ellenünk, majd mondja, hogy nekem mindenkivel bajom van. Nem, főleg csak vele. Költözni kéne de a jelen ingatlanárak mellett ez még sok éves terv... :W

    Itt senki sem tart be semmilyen kerületi szabályt, egyéni értékrend és szabályrendszer szerint élnek, mondván ez nem zavarhat téged, kussoljál, inkább éljél. Az bazmeg, dolgozni járunk, megszakadunk mindketten asszonnyal, amikor meg otthon nyugiban pihennél beindul ezekben a vezérhangya, és kezd fúrásba, takarításba, gyerekrohangáltatásba, de őt egy 5!!! perces fűnyírás zavarta, engem meg semmi sem zavarhat, amit ő művel, hiszen ÉL!! :W
    Tényleg egy olyan helyre kellene költözni, ahol 500 méteres körben nincs senki csak a macskáink és Mi :P
    Én tökre hajlanék normális kompromisszumra, de eddig senkivel sem lehetett, max az egyik szembelakó szomszéddal, ott csak az asszony dafke picit, de szerencsére ritkán, a többi vagy ki akar velünk cseszni vagy a leszaromtabletta elvén azt csinál amit akar.

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák