Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WaterWave

    veterán

    válasz Bogyó bá' #24636 üzenetére

    Azért megéltem itt ezt-azt de ekkora baromságot mint amit írtál régen olvastam

    "Aki rendszeresen gyorsan hajt, az általában figyel is közben..."

    Nagyon remélem, hogy még serdülő korban vagy és nem rendszeres vezető, mert akkor óriási bajok vannak fejben.

    Más gondolat:
    Aki gyorsan hajt az felelőtlen, figyelmetlen, és akkor pont leszarja a kresz szabályait és a körülötte lévő autókat, viszi a lendület, nem érdekli, majd úgyis megáll, úgy se lesz semmi baj.
    Aki rendszerint vezet, az tudja, hogy nagyon nehéz lehozni egy olyan napot, amikor mindent szabályosan csinálunk... Főleg arra gondolok, hogy a komótos 60km/h tempónál 1 saroknyi kifelejtett 30-as tábla és a háromlábú ott csücsül a szélén... Nehéz kivédeni, figyelni kell, ha beleszarunk akkor jön a csekk.

    Ámde aki száguldozik éjszaka a hungária körúton és netágyisten egy családtagod épp a villogó sárgán a zebrán lelép és elcsapja szerencsétlent akkor is megnézném azt az álláspontot, hogy aki gyorsan hajt az rendszerint figyel is :DD
    Vannak erre alkalmas pályák, speciál én Zsámbékra szoktam járni az i20N-el ott lehet neki csapatni, csak hát ezért fizetni kell. ÉS sokan szarrágóak, és nem hajlandóak fizetni ezért, semi a vezetéstechnikai részért, sem a száguldozásért... Mert a Soroksári út ingyen van, aztán majd ha megvan a baj akkor jön a sírás.

    Az emberek szarrágóak, tisztelet a kivételnek... Itt is napi szinten olvasom hogy hozzuk ki 25 ezerből a hátsó-első kamerát mert a 30 ezer már sok, szállítási költség 2 ezerért sok, ez sok, az sok mikor 479 forint 1 liter benzin, és forintozik. Biztonságért fillérezik... Szégyen.

    • PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Új hozzászólás Aktív témák