Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #25954560

    törölt tag

    válasz orbano #5730 üzenetére

    nem is konkretan egy bizonyos teljesitmeny felett, hanem inkabb egy bizonyos teljesitmeny+bizonyos tipusu terheles (basszus) felett, csakhogy a basszus elegge alacsonyra teszi azt a lecet, ahol mar hallhato a kulonbseg. kis csoffadt akksival (ugy ertem kisebb autoba valo gyari akkumulator) nem is kell szivmasszazs-tipusu hangerore gondolni, egyszeruen ha gurulsz valahova, jon egy kedvenc szamod es feltekered neki a hangerot h 'na most ezt meghallgatjuk hangosabban', akkor is kijon a kulonbseg: a melyek minden egyes hangnal vegig szolnak, mig egy kondi (vagy meginkabb erosebb akksi nelkul) minel hosszabban szol egy mely hang, a vegere annal inkabb elerotlenedik v torzit.

    sajat kocsimban sosem volt kondi, csak hallottam ket autot kondenzator elott es utan. mar irtam tobbszor h en optimaval jartam, de sztem egy jobb exide is megteszi (pusztan a technikai parameterei alapjan, nem tudom h letezik-e olyan h hasonloan eros akksikkal is hallhato kulonbseg legyen, ez mar kicsit szorszalhasogatas).

    a ket kulonbozo erositot azert kerdeztem, mert elofordulhat h mint amikor a melyek keslelteteset allitgatod, szukseg lehet a ket erositot is 'egymashoz' allitani. persze ha az egyik erosito csak a melyladat hajtja, akkor ez a problema le van tudva, gondolom olyan erositod van/lesz, amin a melyek kesleltetese valtoztathato.

Új hozzászólás Aktív témák