Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opeter70

    senior tag

    válasz Alfalaca #35748 üzenetére

    Szintén Renalult-sként én azt mondom, hogy nem érdemes a kormánytávvezérlésre költeni, ha korlátozottak az anyagi lehetőségek.
    Főleg így, hogy alsókategóriás fejet néztél ki és annak az árát mégegyszer ráköltenéd a kormánytávvezérlésre.
    Én a helyedben annak az árából vennék inkább eggyel magasabb kategóriájú fejegységet, vagy esetleg valami tisztességes hangszórószettet.
    Ez nekem is nagy dilemma volt fejegység vásárlásánál, és azt hittem, hogy sosem fogom megszokni a kormánytáv hiányát, de nem így lett. Elképzelni sem tudtam, hogyan fogom anélkül használni, de kb fél év után már annyira nem hiányzott, hogy már reflexből sem nyúltam oda.
    Persze embere válogatja, de én biztos nem vennék 20 ezres fej mellé 18 ezres kormánytáv illesztőt.

    A második variációval az a baj, hogy erősen kétséges lesz a hangminőség. Úgy értem, hogy ugyanolyan (rossz) hangminőséged lesz, mert a kütyü csak az illesztést oldja meg, a hangot továbbra is a fejegység végfoka fogja előállítani.

    Szóval én a kövezkezőket tenném a helyedben, a rendelkezésre álló kb 40 ezert ft-ból:
    1.
    20 ezres fej + egy 20 ezres hangszórószett (pl egy ilyen, vagy ha nem fér be, akkor ennek a 13 centis változata) és garantálom, hogy csodát fogsz hallani a gyári rendszerhez képest.

    2.
    40 ezres középkategóriás fej és gyűjtögess egy jó hangszórószettre (esetleg erősítőre is) mellé.

    Mind a két variációra igaz, hogy a távvezérlő illesztőt később is meg tudod venni hozzá, kiderül, hogy semmiképpen sem tudsz élni nélküle.

Új hozzászólás Aktív témák