Új hozzászólás Aktív témák

  • simi811118

    aktív tag

    válasz spiky03 #54076 üzenetére

    "És azt mondta, hogy nincs semmi baj akkor sem ha kiveszi a ládát és a kábelek meg ott maradnak."
    Ne maradjanak ott. Ez CSAK akkor kivitelezhető, ha az aksi után lévő biztosítékot előtte már kivette.

    "én lehet megtudnám oldani apóssal ő ért hozzá szerintem. :) Mert maga javítja a verdákat is, meg motorokat. :) "
    Azért ezzel ne szúrjuk el a jó rokoni kapcsolatot. Én referencia nélkül ilyen dolgot nem bíznék senkire.
    Kellemetlen lenne utána ujjal mutogatni a másikra....

    "havernak 20-ért kötötték be" Ehhez a ládához asszem van gyári kábel a bekötéshez, ehhez képest picit soknak találom. Persze ha mégsem van hozzá, akkor kb ennyivel lehet is számolni, ha autóhifi műhelybe viszed. A kárpitokat lebontani, és visszarakni normálisan, saruzni a kábeleket, RCA-t húzni, szétszedni-összerakni a dolgokat . . . azért ez nem félórás meló. Emiatt szoktuk javasolni, hogy ha már kábelezel, akkor azt tedd normális kábelekkel (jobb egyszer dolgozni, mint többször....)

    "Igaz ezt a kis ládát már sehol sem lehet kapni, egyedül a 220 voltnál van rendelésre."
    Ritkán, de szokott lenni használtan is 16-18Eft körül. Ha nem sürgős, én kivárnék egyet, vagy a mostani kínálatból tennék össze egy erősítőt + passzív ládát.

Új hozzászólás Aktív témák