Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    Na megvolt a mai napi szerelés is. Múlt hétvégén jöttem haza, beálltam a garázsba, lenyomtam a riasztó gombját, erre félig felhúzta az ablakot és visszaengedte....aztán megint. Mondom mi a?! Látom, hogy ferdén jön ki, na mondom remek. Kiszedtem a hangszórót, látom kiugrott az elülső sínből. De hogy vagy mi?! Na mindegy megcsináltam, kicsit állítottam a csavarokon. Felhúztam, visszhall. A héten mentem az autóval, mondom mi ez a szélzaj?! Nyitva az ajtó? Látom az ablak még mindig csálén áll. Hát nem elbuzeráltam a hifiépítésnél az elektromos ablakemelő tartójának beállítócsavarjait? Pedig ez az az ablak, amit nem szedtem ki, de játszadoztam vele anno, de érdekes módon jó volt, aztán meg sehogy sem. Ki érti ezt? Na mindegy, most lementem és most precízen beállítottam. Remélem nem lesz vele több gond. Már aggódtam, hogy vághatom fel a bitument komolyabb műtétre, de nem kellett. Tanulság. Ne buzeráld el, ami jó :DDD

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák