Új hozzászólás Aktív témák

  • KRISSTUS

    tag

    válasz runner 125 #36892 üzenetére

    Én még nagyon kezdő hifis vagyok, de leírom tapasztalataimat hátha segít.
    Nemrég vettem egy uDimension EL 6-os szettet és ezt beépítettem az első ajtókba, amiket le is szigeteltem (bitumenlap). A hátsó ajtókba beraktam egy JBL szett mélyét és hozzá az autó gyári magasait.
    Fejről hajtottam meg őket, az első szett mélyben nem sokat produkált, de hajtani lehetett. A hátsók már elég hamar adták a mélyet de nem bírták a hajtást, igaz a hátsó ajtókat nem szigeteltem le.
    Hasonlat:
    Otthon a lakásban van egy jó stereo hifid, de te négy hangfalat szeretnél és ezért beraksz 2 Music center hangfalat (pl:SAMSUNG) hátsó hangfalaknak, mert csak arra van pénzed. Hát én azt biztos nem hallgatnám.

    Én úgy gondolom, hogy akkor már mind a négy ajtóba egyforma hangszórókat építs, természetesen leszigetelve. Bár az első és a hátsó ajtók mérete (légtere) nem egyforma ezért még így is lehet hangzásban eltérés, de mégsem akkora mintha más típusú/márkájú hangszórókat építenél be.
    Ha pénzben ez most sok, akkor csak egyenlőre előre vegyél egy szettet (mint ahogy azt már előttem is mondták).

Új hozzászólás Aktív témák