Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d4d

    tag

    válasz FeRRaR1 #50530 üzenetére

    Igen ez nem ápolószer. A soft touch és az ehhez hasonló "gumis" bevonatok főleg régi vwken a lúgosabb tisztítószereket se szeretik. Az a baj hogy annyiféle beltér van, annyiféle anyaggal hogy biztos hogy nehéz lesz egyetelen terméket kiválasztani ami mindenre jó. Nekem is legalább nyolcféle szerem van beltérre plusz kárpitra is pár. Nálam is előfordult hogy bizonyos műanyag felületeken nem úgy működött az adott szer. Túl erős volt? vissza kellett volna törölni nedves kendővel is? nem tudom. Sajnos nem mindig követem azt a szerintem fontos szabályt, hogy mindig a legkíméletessebb megoldással kell kezdeni és így haladni előre az erősebb szerek felé. Ezért nem javaslom sose az apcket beltérre.. higithatod ok, de az akkor is egy zsíroldó, lúgos valami.
    Esetleg a Koch Chemie ASC is érdekes lehet, ajánlom figyelmedbe, bár az megint nem ápolószer hanem hasonló lightos tisztító, viszont elég biztonságos mindenféle felületen.
    Vannak akik beltérben is használják az öblítésmentes vagy vízmentes szereket, azok is elég kíméletesek. Neked elérhető UKban a diy detail rinseless wash is. Pályázok rá én is nagyon, de eun belül nem találtam még rá forrást.
    Carpro InnerQD-ből is van 50ml-es minta, az is megérhet egy próbát. Elég intenzív citrusos illata van, de nem annyira tartós, főleg használat közben érezni. Ami viszont a tisztítóerőt illeti, csodát nem kell várni tőle. A Gyeon viszont nagyon jó abban hogy tényleg matt egységes felületet hagy maga után. Nem mondom hogy az innerqdval is mindig így ment. Na mindegy, nem egyszerű egyvalamit kiválasztani.

    [ Szerkesztve ]

    elemlampa.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák