Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibbike01

    őstag

    válasz vazee00 #49989 üzenetére

    Nyugodtan mosd aktív habbal jó bőven és rendes samponos programmal is. Illetve vigyél vödröt és szivaccsal is mosd át.
    A cseppmentes öblítés helyett, sima tiszta vizes öblítést csinálj (a cseppmentesben van némi cucc, ami nem kell a fusso előtt).

    Az applikátort nagyon gyengén nedvesítsd, tényleg csak pár csepp vízzel. Ha végeztél a fussoval semmit ne csinálj, nem kell rá semmi. Pihentesd hűvösben a verdát, ameddig csak tudod, hogy jól rákössön. Akár 24 órát is!

    Későbbi mosásoknál mehet rá spary, hogy felfrissítsd, azzel nem veszítesz.

    Illetve én előbb fújnám a korrosolt, mint a prep-t. A prep legyen a legutolsó a fusso előtt. Szerintem, de ebben nem vagyok biztos.
    Ja és a korrosolt vízsugárral kell lecsapatni, nem pedig szárazra törölni!! Szóval még a mosóban használd a korrosolt!

    [ Szerkesztve ]

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz vazee00 #49989 üzenetére

    Korrosolt még a mosás előtt, öblítés után csinálnám. Vagy legelőször ha nem annyira koszos a verda.

    Ahogy tibbike01 kolléga írta Prep legyen az utolsó felvitel előtt.

    Mikor Fussoztam egy nagyon finom permetet fújó üvegből desztillált vizet ködöltem a szivacsra kb elemenként 2x nagyon enyhén.

    Minél vékonyabban vidd fel és ne várj túl sokat a visszatörléssel mert szenvedős lesz. Napfényben megint csak nem ajánlott.

    Nem kell rá semmi, majd a 2. mosás után ráérsz minden szárazoláskor fújni rá egy keveset. (Én BSD-vel csináltam akkoriban, most GYEON Ceramic Detailert használok)

    Safranek

    Igazából nagyon egyszerű a lámpa polír, állapot függően 2-3 lépésben vizes csiszolás, 2 lépés polír meg egy wax vagy kerámia. Illetve maga a maszkolás. Kis rutinnal kb 20-30 perc / lámpa. Mármint ha van a környezetetekben vállalkozó erre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák