Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peti78

    őstag

    válasz zolikaDB #49075 üzenetére

    Zsolt (talán ezzel nem reklámozok) . Voltam nála gumiápolót teszteltük, elég nehezen kaparta le a nem sokkal korábban felrakott Gyeon-t. A videói között azt is megtalálod. (Autoglym High Performance Tyre Gel vs Gyeon Q2 Tire, tartóssági teszt)

    A felnitisztító teszteknél bemutatott áraknál volt egy elég jelentős ferdítés a Roton hátrányára, stabil beszerzési forrásból 12.000/5 liter. Én ezt higítom 70/30ban, tehát úgy kell számolni a liter árat.
    Nem azért, de 4-6 k egy liter felnitisztító? Én azt elképesztően soknak találom.

    Én nem árulok semmit, de mindig szem előtt tartom az ár/érték arányt.

    Gumiápolóból a KC PSS és a Gyeon q2 tire. Előbbi feleannyiba kerül, utóbbi 3x annyi ideig tart. Télen a PSS-t, nyáron a Gyeont használom. AUtosampont nem nagyon használok, ha kell 40-50 ml, akkor koldulok valakitól. Belső műanyag nem sok van, de jó a wolf Silk milk és az Elite milk dressing. Meg még nagyon sok jó van, de nekem ezek maradtak használatban.

    Ha QD akkor a K2 Spectrum pro, vagy Labocosmetica Perfecta. Illetve BSD felütve egy nano-val. Van saját keverékem, tartósságban, fényben, mélységben, víztaszításban és portaszításban minden eddigi terméknél sokkal jobb. Kerámia marhaság nincs benne. Nem írok konkrét terméket, de az egyik vezető (hipeolt) kerámia terméket is hülyére verte.

    Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

Új hozzászólás Aktív témák