Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz szazbolha #1916 üzenetére

    Így van.

    Amikor emberek ezzel szembesülnek, hogy úristen, hibázhat a gépem, én azt szoktam mondani, hogy igen, de ha úgy egyébként egy stabil, korrektül működő valamid van, nincsenek vacak fájlok, kékhalálok, vagy akármilyen hülye anomáliák a gépen, akkor valszeg vagy nagyon keveset hibázik, vagy nem, és Téged abszolút nem fog a mindennapokban zavarni.

    Ha viszont ultrabiztosra akarsz menni... akkor inkább a megelőzés a sztori lényege, és a hosszabb távon pörgő diszkre tett adat valódiságának garantálása.

    Mindezt csak azért meséltem el az itt most olvasóknak, mert szerintem van olyan téma, amit túlzásba visznek egyesek (nem feltétlen itt ülnek, hanem úgy általában értem, a nagyvilágban), viszont az adatintegritás témája teljesen elkerüli figyelmüket. Pedig ha valaki audiofilnek vallja magát és kábeleket keneget kígyóolajokkal, még mielőtt bedzsuveszolná a kezét, szerintem jobb, ha az általam vesézett témakörre repül rá először és a "műszerrel" (magával a géppel) is kimutatható hibákat elhárítja. Aztán lehet simogatni olajjal a kábeleket :D

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák