Új hozzászólás Aktív témák

  • motinka

    tag

    Sikerült nekem is szert tennem erre a főzőlapra :o)
    azért nem volt 1xű.....

    Nagkanizsai lévén, tegnap bementem a helyi tescoba és megkérdeztem, ha pénteken 0:00-ra itt vagyok, akkor lesz egy ilyen a kezemben? hát elmondták, hogy legközelebb Keszthelyen fogok tudni ilyet venni, mert csak bizonyos áruházakban lesz kapható. Na gondoltam holnap megyek Fehérvárra, pont útba esik a siófoki tesco, ott írják hogy lesz, Hát bemegyek és veszek egyet. Persze.., csak azt gondoltam. Kb 9-re értem oda és azt mondták - amit itt már előbb valamelyikőtök leírt-, ma lehet hogy nem kapnak. Gondoltam azért visszafelé benézek hátha arra mégis (talán el is fogyott volna arra).
    Fehérváron azért bementem a M Mark-ba ott volt 60-ért :o( Azért kezembe vettem, hogy mégis milyen? Hát jó volt, igaz fehér, de jó érzés volt fogni:o)
    Gondoltam beugrom az Auchan-ba is, Hát láss csodát ott volt 39990-ért akcióban, ÉS VOLT!!
    Természetesen megvettem, és az első dolgom az autóban, hogy az alapvető dolgokat leellenőríztem rajta, csak úgy indultam haza.
    Tehát boldog tulajdonosa vagyok egy ilyen készüléknek, majd jönnek a kérdéseim :o)))
    sziasztok.

    MoTiNka

Új hozzászólás Aktív témák