Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandi0000

    nagyúr

    válasz thomgrande #65455 üzenetére

    Igen igen bocsesz, kb mindent leírtam csak a lényegeket nem :D

    Szóval kb 240cm helyem van, alul 2 db 80-as elemet + 1 db 60-as mosogatógépessel tervezek, értelemszerűen felülre is ugyan ilyen hosszút max más felosztással, kb ilyesmit néztem ki: [link] , mégha az alját nem is nézem, itt is gondot okoz, hogy az előlap is 2-3 centivel rövidebb lenne, mint ami kellene

    A mosogatógép hasonlóan néz ki : [link] , nem ez, csak itt a lényeg, hogy az ajtó alatti részt elkellene takarni, ezért első körben nem is gondolkodtam olyan bútorba, ami lábakon áll, bár lehet az lenne a legjobb megoldás

    Mosogatógép méretei: alulról a tetetje: 86.5cm, ami szintén bajos, hogy az előlap, amit lekellene takarni 69.5cm hosszú, a szélességgel nincs baj, mert az kicsivel kissebb mint 60cm

    #65456T J: Mint írtam sok esetben nem teljesen jó ez a megoldás, de ezt se vetem el, én csak nagyjából szeretném tudni, hogyha pl a fentt konyhaszekrényt csináltatnám meg, akkor +50/+100 vagy mégtöbbel kellene-e számolnom, tudom, hogy rengeteg dologtól függ, de csak nagyjából... Szombaton mindenképp beszélek az asztalossal, hátha nem dobok egy hátast az ártól :D

    #65459Winner_hun: Sajnos nem, novemberi vétel, max bukóval tudnám eladni, de B lehetőség az, hogy a konyha elé kerülne az előtérbe, és akkor kb teljesen mind1 mekkora, milyen bútort csinálnak neki

    Xbox One: bandymnc

Új hozzászólás Aktív témák