Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tfe

    tag

    válasz ViktorSz #63433 üzenetére

    Izé. Abból indultam ki, amit írtál, egyre kevesebb tömörfa rendelés, laminálttal dolgozol. Erre mondtam 4 különböző struktúrát, amit egy vállalkozásban értelmesen meg lehet valósítani, fogalmam nem volt róla, hogy milyen szinten vállalkozol, mennyi a megrendelésed és hogy mennyit akarsz rászánni.
    Van ismerősöm, aki egy pályázattal indította az asztalos karrierjét, megvette a lapszabász/élzáró/sorfúró hármast és csinált egy lapszabászatot, majd ennek a farvizén egy asztalos céget. Nem kellett beleraknia 100 millákat, ennek a töredékéből összehozta az egészet és köszöni szépen, jól van, tele megrendelésekkel illetve már 4 alkalmazottal.

    De ott volt a mafell is a listában, hogy egyszemélyes vállalkozásoknál teljesen járható út, mert nagyon termelékeny tud lenni (de szerintem ezt a lamellod is tudja).

    Az pedig, hogy a hobbiasztalos mit engedhet meg magának szerintem ne feszegessük, mert a skála még sokkal vadabb, mint a profiknál, illetve én próbáltam tényleg szakmailag megközelíteni a kérdésed.

    PS: amikor azt írtam, hogy szívem szerint megvenném mind a hármat, akkor a domino/lamello/mafell trióra gondoltam, és nem a nagygépekre. Mert én meg imádom ezeket a cuccokat, de nyilván nem fogom megvenni egyiket sem a domino mellé. Részemről már döntöttem, egyszer fájt (akkor nagyon), de azóta soha nem éreztem hogy rosszul döntöttem volna.

Új hozzászólás Aktív témák