Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViktorSz

    tag

    válasz mdk01 #60026 üzenetére

    Azért is írtam a végén,hogy jobban jár ha keres egy másik szekrényt,mert ez tényleg nehezen kivitelezhető,pláne hobbistaként.
    A legutóbbi munkahelyemen ez egyébként minimum heti rutin volt,ott 99%-ban tömörfa-frontos konyhákat,+egyéb belsőépíteszti cuccokat csináltunk(felső10ezerfelsőfelének),amik ugye furnéros korpuszra épülnek általában,szóval ott megvolt hozzá az elegendő rutin,szaki,stb.
    Igen,egy hasraütésszerűen 50-60 000ft-os szekrényt nyilván én biztosan nem javítanák át egy másik színre,de az itteni hobbisták úgy bas..ák el a felesleges idejüket,ahogy akarják,vagy én legalábbis nem tudom megítélni,hogy kinek mihez van elég "kedve/akaratereje".
    Sógorom pl IT-s ember és szereti ha néha felállhat a géptől és ilyen szerelős bizbaszokkal foglalkozik szabadidejében,mert valamiért jólesik neki és ha belefut különböző problémákba,szerintem kifejezetten élvezi merhogyezt most jól megoldja...(mindenkinek kell egy hobbi :)) ).
    Lényeg a lényeg,hogy szerintem nem lesz abból nagy baj,ha nekiesik egy excenteres csiszolóval,azzal azért viszonylag finoman meg lehet oldani ezt a dolgot,bár nem ajánlott,de mindeki úgy bacca el a szabadidejét,ahogy akarja,bár gyakorlásként nem árt,ha a nem látszódó részeken kezdi a műveletet.

Új hozzászólás Aktív témák