Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALI_G

    veterán

    válasz thyeby #43363 üzenetére

    A thermowooddal van tapasztalatom, kíváló faanyag. Igaz csak 1+ éve van itthon, de ez alatt semmit nem változott az alakja. A színe kikopott, de lefestettem olajjal. 10 évet adott meg a gyártó vetemedés, stb festés nélkül. Csak a színe miatt javasolták, hogy fessem le. 10 év persze rengeteg idő, de ismerősnek az épített vörösfenyő terasza iszonyatosan vetemedik, még csavart is kitépett több helyen, pedig azt asztalos rakta le, az enyémet pedig minden tapasztalat nélkül saját magam. Bízom benne, hogy hasonló minőséget kapok, bár jafholz nem árul olyan széles méretskálán mint thermowood, így nem pont úgy lesz lerakva ahogy szerettem volna. Mindenesetre köszönöm, hogy felhívtátok a figyelmem a jafholzra.

    violino: extol premium kb belépő kategória. Nekem motorszereléshez és ház körüli dolgokra kellett, így van egy komplett készletem tőlük, hobbira jó (jobbat még nem találtam), megélhetéshez nem ilyet vennék. A vízpumpa fogót már tönkretettük, de saját hibából. A műanyag doboz záróbizbasz 3 év után kezdi megadni magát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák