Új hozzászólás Aktív témák

  • Drebil

    csendes tag

    Basszus, kicsit nem vok itten, oszt mán milyen királydráma jáccódik, he?
    Én mindenképpen szeretném hozzáfűzni a szerény, ámde egyedülállóan helyes véleményemet:

    Végigolvastam a sajátos segítségkérés minden üzenetét. Hatalmas egóval megvert barátunk stílusa hagy "némi" kívánnivalót. Látom hogy az írott kommunikációs készsége - és feltehetően a verbális is, - átlag feletti, ezt tudja ő is magáról. Amit viszont nem tudott, hogy itt se alkoholista szellemi toprongyok leledzenek. Én ezért szeretem ezt a fórumot, ahogy ezt valaha már kifejtettem itt. Szeretem hogy értelmesek, segítőkészek a nálam nagyobb tudású népek. Majdnem kollegákat írtam, de ez nagyfokú önteltség lett volna, tekintve hogy 48 évem ellenére még csak most járok asztalos iskolába.
    Vissza a lényeghez.
    Én is kértem segítséget, tanácsot itt több alkalommal. Biztos vagyok benne, hogy aki olvasta annak lejött, hogy nemigen értek ehhez a szakmához (se). Mégse oltottak le, nem küldtek a náthás pélóba, hanem türelmesen, akár szájbarágósan is, de igyekeztek megosztani tudásukat velem. Azt gondolom ennek elsősorban az volt az oka, hogy az arcom nem volt nagyobb a tudásomnál. A másik pedig, hogy ha netán a kérdésemre nem azt a választ kaptam amit szerettem volna, akkor azon gondolkodtam elsősorban, hogy nem a kérdésfelvetésemmel van-e a hiba. Pedig biztos bennem is van kisebbrendűségi komplexus.

    Egyébként pedig ahogy a régi dakota közmondás tartja: a stílus maga az ember, bazdmeg

Új hozzászólás Aktív témák