Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • need

    addikt

    válasz Integra #28883 üzenetére

    mivel szerdán vettem és ma szombat van így még kevés alkalom volt mindent kipróbálni..idő hiányában
    nem próbáltam még ki pl. a dvd iso lejátszást..mi van ha van a dvd-n menü..ha nincs menü..
    a HDTrue nem okoz problémát az tudom..de pl.DTHD Master audiot nem próbáltam..

    különbem közel azonos elvek alapján akartam én is lejátszót venni mint amit te írsz..azzal a különbséggel
    hogy a háttér tár egy nas..mivel az már adott volt..annyira nem izgat a BD25/BD50..termesztésen úgy is töltök le ilyeneket de nem más miatt hanem kíváncsiságból..!

    Nem tudom milyen erősítőd van de azon is sok múlik szerintem..és össze nem lehet hasonlítani a régi Y620 a mostanival..meg nem beszélve arról ha jól tudom de ez nem biztos hogy a HDTrue..DTS Master..hangok csak hdmi-n mennek ki..nálam minden be van kötve de csak hdmi-n az erősítőbe..és onnan csak 1 kábel megy át a tévébe..ami szintén hdmi..

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Új hozzászólás Aktív témák