Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz Mankó #23200 üzenetére

    Lehet már kapni a TV-303D-t???
    A médialejátszók NAS és a torrent funkciói csak mellékesek és nem teljes értékűek.

    (#23193) Ejelhar
    "de legalább -ha nem is a bitstreamet- ott a lekeverést korrektül megoldották ( a 101 és a 301 esetében nem, azok kihagynak, elhalkulnak, bele kell tekerni a filmekbe, hogy újra jó legyen)"

    Azok is lekeverik a HD hangokat, ezt a menüben kell beállítani. De csak azoknál a filmeknél, amikkel gondjuk van és az legfeljebb 30 százalék.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • Ejelhar

    senior tag

    válasz Mankó #23200 üzenetére

    Igen én is így vagyok ezzel, azért vettem H1-et én is.
    Azonban nem lehet ezt egy egyszerű kézlegyintéssel elintézni.

    Ha valakinek komoly Blue-Ray gyűjteménye van, annak jobb választás a B1, ha viszont sok zenét hallgat, akkor meg sokkal jobb választás a D1, mert mi a fenéért kapcsolná be ilyenkor a TV-t ha nem szükséges?

    Az új modellekről senki sem tud semmit, lehet, nagyon jók, lehet bűn rosszak. A Popi 400 malőrjei után, a Dune TV sorozat hang problémái után már mindenki óvatos szerintem.
    Megjelent egy új modell, új procira alapozva, vagyis új SDK-ra épül a firmware, ergo nem tudunk semmit az új készülékekről. Az utóbbi év alapján pedig nem bízhatunk sem a Dune-ben, sem a Popiban, bármennyire is szeretnénk is.

    Ajánlott a rendszermemória bővítése, erre egy 4GB-os pen elég (nbem kell nagyobb, igazából még egy 2GB-os is elég lenne, ha kapni lehetne olyat). Gyors típust érdemes választani.

    NAS funkciót nem tud, de a disket ki lehet ajánlani (Windowsos file megosztás vagy NFS), torrent kliesn van, de én nem próbáltam, nem tom mennyire jó. Hírek szerint egyszerű és buta, de van rá orosz hack, lecserélhető.

  • bsanya

    aktív tag

    válasz Mankó #23200 üzenetére

    Pont erről akartam én is kérdezni:

    "Olvastam valahol, hogy érdemes e rendszer memóriát bővíteni egy memória kártyával. Ez milyen plusz dolgokat hozhat? Nas funkciót, torrentet tudja majd?"

    Nekem javasolták a "gyors pendrive"-ot rendszer memóriának.... lehet a H1-be sima SD kártyát tenni rendszermemóriának? (utánakérdeztem, pendrive-ban csak az USB3-ra mondanak gyorsulást, míg a mem.kártyáknál ugye vannak a különböző class osztályúak)

    Xiaomi Mi 11i

Új hozzászólás Aktív témák