Új hozzászólás Aktív témák

  • gippazoid

    senior tag

    válasz gippazoid #66022 üzenetére

    Jajj, ez csak még jobban elbizonytalanított.

    Netflix kell, 4K tudás a jövőre nézve és router-es HDD-ről lejátszás képessége, hogy ne kelljen a torrentes cuccokat másolgatni. Ehhez jó egy stabil, gigabites LAN kapcsolat, mert a WiFi nálam nem jó erre.

    Ha 32 colos méretben lehetne még értelmes TV-t kapni, megoldanám azzal, mert egy LG WebOS készülék is tudja ezt mindet, csak nézhetetlenül pocsék LCD panel van benne.
    A Samsung is tudja talán ezeket, csak 2 éve nem támogat DTS hangot, az olyan filmeknél csend van.

    Ezért nézegetek valami box-ot, pedig alapvetően arra törekedtem volna hogy egy cucc és egy távirányító feleslegesssé váljon (most WDTV Live van, az Netflix-en kívűl mindenre jó nekem, persze 4K-t nem tud).
    De a TV gyártók keresztbe tettek azzal, hogy ezt a méretet már teljesen leírták, pedig nagyobb nekem nem fér el.

    Ha kinézek egy magyar oldalról egy Beelink dobozt 905X3 procival, az jó lehet?

    https://azolcsosag.hu/EU-ECO-Raktar-Beelink-GT1mini-2-Smart-TV-Box-4GB-DDR4-64GB-ROM

    Kínából mire vámolva megérkezik, nem biztos hogy olcsóbb lenne a mini változat ennyi RAM-mal és storage-al.
    Nem akarok ezzel sok időt tökölni, nézni is alig van időm, nem hogy elkezdjek még ebbe a témába is elmerülni, vagy a vámolással kínlódni. Van épp elég másik dolog, ma bármit vesz az ember, előtte heteket kell utána olvasni.

    Gippazoid Novelties Inc.

Új hozzászólás Aktív témák