Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnny198612

    tag

    Sziasztok,

    Szeretnék itthonra egy medialejátszót vásárolni.
    Korábbi tervem egy HTPC építése volt egy Intel Pentum G4400 processzorra alapozva Win7-el, KODI-val, torrentklienssel.

    De többen írták még a házimozi hangfalas topikban, hogy ilyen kis kompakt médialejátszót használnak.
    Mede8er neve merült fel. De amit találtam a honlapon, mint aktuális lejátszó, ez már egy 5 éves darab.. MED1000X3D-BLK

    De amit tudott akkor leírás alapján, olyan funkciók kellenének nekem is, ha a mai környezetben is megfelelne. Szal egy ilyesmi lejátszót keresek.

    Szempontok:
    - minél több videoformátum támogatása
    - 3D támogatás nem érdekel, 4K jobban
    - x265 tömörítésű filmeket is akadás nélkül játszon
    - belépű szintű 5.1 hangrendszert hajtson meg szépen több új formátumban (DTS, DTS HD, stb.)
    - tudjam beleszuszakolni a 3 TB 3,5"-es vinyómat
    - LAN csatlakozás, hálózati meghajtóként legyen elérhető a vinyó legalább, hogy a fájlokat rendezni lehessen
    - HDMI kimenet
    - USB olvasás

    - lehessen torrentezni rajta: vmi remote utasítással (transmission pl.),
    - egyszerre csak 1 torrent, ezt bírja legalább háttérben
    - feliratokat kezeljen
    - Youtube-ot tudja szépen

    Extra kérdések:
    + KODI-nál találtam feliratszedő modult a feliratok.info-ra, és az opensubtitles-re csatlakozva.
    Van ilyen ezeknél a lejátszóknál firmwareben vagy hogy kerül a filmhez a felirat letöltés után ?

    + Jobbmintatv.hu oldalon nézünk gyakran gyors eléréssel sorozatokat (beépített indavideos feltöltések), ezzel megbírkózik egy ilyen eszköz mondjuk beépített böngészővel? Vagy milyen alternatívát javasoltok erre?

    Tudom, h sok a kérdés, de jobb talán egyben leírni...

    100e HUF alatt keresek.. Közelebb a 60-70e hez..

    Köszi előre is nagyon :R :R :R :R

    Az is érdekelne, h a fenti szempontok közül miről kell lemondanom esetleg nagy valószínűséggel?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák