Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz tpeter #4063 üzenetére

    Bocsi, hogy csak ennyi idő után válaszolok...
    Milyet szeretnél? 700-ast??

    A WD 500GP hez gyári WD MyBook Home USB/FireWire/eSATA Ház van, egy 1TB-os volt benne gyárilag, csak az egyik ismerősnek gépbe kellett,én meg meg "rárepültem" a házra. Ez gyárilag leálítja a HDD-t, ha nincs adatforgalom..

    Nekem olyan "felállásban" van a router, hogy van :

    1db Kingston 2GB-os pendrive elvileg swap-nak és programoknak, bár a 128MB RAM miatt nem használ swapot.. :D

    1db 2,5"-os 60GB-os SATA HDD(erről megy a torrent seed) ASUS VENTO rack-ben Ezt a házat kicsit átalakítottam. Tettem rá külső tápcsatit, mert a panelon belül volt helye, és egy 5V800mA-os LG telefontöltő "segít" ellátni plussz energiával. Ezenkívül került rá előre 2db furat, mögötte smd ledekkel, mert zavart hogy vagy láttam a kábeleket is, vagy a ledet nem láttam Így viszont pont passzol a WD MyBook-hoz.

    1db WD MyBook Home 0.5TB kizárólag adattárolás céljából NFS-samba és ha szükséges ftp elérésre.

    Most a gyári táp került még átalakításra, kapott egy új házat, kis hűtéssel,és nagyobb puffer kondikkal.

    Ja! ha valakit esetleg motívál az "ASUS routerhez ASUS külsőház passzol"...
    Extremedigitál ban vettem a külső házat potom 1900Ft bruttóért! Nem a reklám helye, de nem találtam olcsóbbat! Ennél többért csaptam le a vaterán egy noname külső házat, ami el is szállt 2 héten belül..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák