Új hozzászólás Aktív témák

  • CS_D

    senior tag

    válasz AtHoS #9516 üzenetére

    Ha dropbear, akkor elvileg ssh, és az IP mellett a port az pedig az általa használt portot jelenti szerintem.

    Az, hogy az alap ssh le van tiltva, attól még a dropbear telepítve van, és fut is. Szóval a dropbear látja el az ssh szerepét.

    Én is bekpacsoltam a bruteforce elleni védelmet, de az csak mondjuk a második támadás után dobja el. Mert egyszer minimum meg kell engedni a logint, hiszen, akkor Te sem tudnál belépni.

    Az allokációs dolognál nekem 0-order hiba van.

    @ecaddict: megpróbálok valami hdd-t rátenni swapként. De addig még egy gyors kérdés: az rtorrentnek mennyi memória szükséges? Mert nekem csak az rtorrent van feltéve, semmi lighttpd, semmi egyéb, csak a torrent futtatásához szükséges dolgok, és nTorrent-es windowsos java alkalmazást használok a kezeléséhez. Ha fut az rtorrent, akkor olyan 18 mega foglalt a ramból, majd szépen megtölti mindenféle cachelni való állománnyal, és a swapból konstans 4 mega szokott lefoglalva lenni. Ennyit számítana az a nyomorult 4 mega swap? És kikapcsolt swap meleltt is fellép a hiba. :(

Új hozzászólás Aktív témák