Új hozzászólás Aktív témák

  • Nferi1

    csendes tag

    Sziasztok!

    A problémám az lenne, hogy a routerre 4-en csatlakozunk és szeretném figyelemmel kisérni, hogy ki mennyit tölt, és szükség esetén a le és feltöltést korlátozni.
    Idáig iptraf-ot használtam, de nem mér jól, kevesebbet mér mint a valós forgalom. Az oleg firmware-val tudom korlátozni a letöltést, de a feltöltésnél nem működik a korlát.
    Találtam jó progikat: squid traffic counter, de ez nincs a telepíthető csomagoknál.
    Megpróbáltam lefordítani, de nem találtam megfelelő tutorialt amivel ment volna.
    Találtam squid-ot amit telepítettem, de nem indul el. Ehhez sem találtam szájbarágós beállítási/telepítési infókat.
    Segítséet kérnék abban, hogy hogyan tudnám "oleg" re lefordítani a squid traffic countert, és hogy hogy tudom működésre bírni(konfigok, plusz csomag, stb) vagy hogy tudom a squidot elindítani.
    Vagy várok más alternatívákat is, a forgalom figyelése, korlátozása IP címek szerint.
    Bocs, hogy ha már feltették a kérdést, és volt hozzá válasz, de nincs időm ilyen sok kommentet végigolvassni.
    Segítségeteket előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák